Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

APS-C SLT Makinelere Elveda

29 Nisan 2013, 11:14

Bu haber sonyalpharumors.com adresinden alınmıştır ve duyumlar üzerine yapılmış bir haberdir. Sitede yazılana göre gelen bu duyum çok sağlam bir duyum olmasına rağmen kesinlikle resmi bir açıklama değildir. Bu bilgiyi verdikten sonra haberin detaylarına geçebiliriz.

Güvenilir kaynakların verdiği habere göre Sony artık APS-C SLT fotoğraf makinesi üretmeyecek ve son APS-C SLT olarak da piyasadaki A58 olacak.  A77 ve A65 e halef olarak düşünülen A78 ve A66 da APS-C SLT kullanılmayacak.

Peki hangi teknoloji kullanılacak? Karşımızda iki seçenek var. 1. Klasik aynalı sistem Optik Viewfinder geri gelecek ki Sony kullanıcıları tarafindan hiç istenilmeyen bir durum, diğeri ise NEX sistemlerinden kullanılan aynasız sistem (umarım bu olur)

Bakalım Sony nasıl adımlar atacak, 2014 yılı Sony kullanıcıları ve severleri için merakla izlenilecek bir yıl olacak.

 

Etiketler: , , , , ,

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Mustafa Tiryakioğlu 29 Nisan 2013

3-5 sene içinde muhtemelen herkes nex tipinde küçük body’li makineler kullanıyor olacak.hele ki bu minik body’lerde şimdi kullandığımız a-mount objektifler kullanılabilirse her sony’ci yeni tarz makinelere mutlaka geçecektir.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Copyright © 2020. Alfa Kulup